به فروشگاه اینترنتی هایپر کافه خوش آمدید 2:32 :: 1/اردیبهشت/1397 تلفن : 66041770-021
    خانه       درباره ما        همکاری در فروش       تماس با ما
                          
ثبت نام در همکاری فروش
 ورود به همکاری در فروش
logo-samandehi
 
منو  کاربردی
کافی نت خانه
کافی نت  خرید غیر آنلاین محصول
کافی نت  همکاری در فروش
کافی نت  کل محصولات
کافی نت  جدیدترین محصولات
کافی نت  پرفروش ترین ها
کافی نت  محصولات پیشنهادی
کافی نت  ارتباط با فروشگاه
کافی نت  سبد خرید
محصولات
پرداخت از طریق کارت بانک های
و سایر کارت های عضو شبکه شتاب
تاییدیه ها
هایپر کافه : خرید , فروش , تولید


درباره فروشگاه هایپر کافه

سیستم همکاری در فروش محتوای ارزشمند اینترنتی

کاربر گرامی از اینکه سیستم هوشمند همکاری در فروش محتوای  ارزشمند اینترنتی فروشگاه هایپر کافه را انتخاب کرده اید بسیار خرسند و سپاس گزاریم و امیدواریم که هایپر کافه بتواند بهترین سایتی باشد که شما  را در فروش محتواهای تولیدیتان یاری نموده و به سود سرشار برساند و به عنوان شغل دوم در زندگی شما تاثیر مثبتی  بجا گذارد.

هایپر کافه با هدف فروش اینترنتی و ایجاد سیستم همکاری در فروش طراحی شده است ایده ای که در آن کاربران علاوه بر خرید و تامین فایل ها و محصولات مورد نیاز بر روی بحث کسب درامد اینترنتی هم قدم میگذارند.

با هایپر کافه لازم نیست زمان و انرژی زیادی برای کسب درامد اینترنتی گذاشته شود و تنها با صرف انرژی کم و از طریق فایل ها و محتواهای الکترونیکی تولیدی خودتان می توانید به راحتی درامد کسب کنید بدون نیاز به تبلیغ و هزینه و درگیری در پیچیدگیهای طراحی و نگهداری و پشتیبانی و امنیت فروشگاه های اینترنتی شما به یک فروشگاه کامل و رایگان اینترنتی دسترسی خواهید داشت و بعنوان یک فروشگاه دار اینترنتی به فعالیت خواهید پرداخت .

 مزایای و استراتژی های هایپر کافه

هایپرکافه با شعار برای هر صاحب اندیشه یک فروشگاه محتوای الکترونیکی ایده همکاری در تولید و فروش محتوای ارزشمند اینترنتی با حفظ حق نشر تولید کننده محتوا را گسترش داده و سیستم کاملی از فروشگاه اینترنتی و مشاوره و بازاریابی محصول و درگاه بانکی در اختیار فروشگاه داران محترم خود قرار می دهد.

هایپر کافه شما را از پیچیدگیهای راه اندازی و نگهداری سایت و امنیت و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی و درگاههای پرداخت بانکی بی نیاز کرده و محیط راحت و امنی را برای فروش محصولات شما در بستر اینترنت فراهم ساخته است .

همچنین گروه نت یار با مجموعه سایت های خود از جمله اینترنت یار  ، کافه نت یار ،  شبکه متخصصین اینترنت ، کافه خبر ، کافه دانش و کافه پیامک پشتیبان و حامی و مبلغ همیشگی سایت هایپرکافه ومحصولات آن می باشد .

در مجموعه سایت های نتیار لینک محصولات متناسب با موضوع مقالات و خبرها و ... جایگاه یابی شده و با قرار گیری لینک های مستقیم منجر به فروش سریع و بازاریابی درست محصولات می گردد.

شما کاربران گرامی با تمرکزدر تولید محتوای ارزشمند و با همکاری هایپرکافه به سود و درآمد سرشار و روزافزونی دست خواهید یافت .
 مدیران هایپر کافه

هایپر کافه با مدیریت دو تن از فعالان کسب و کار اینترنتی و کارآفرینان استارتاپ های تهران بنام آقایان رامین عابدی و شهرام گل آذین در گروه نتیار پایه گذاری شد و به لطف خدا و با یاری تعداد زیادی از دانشجویان و همکاران خود به بالندگی رسید.

ضمن تشکر از همه همکاران فعال در طراحی و پشتیبانی شبانه روزی هایپر کافه به معرفی کوتاهی از سوابق مدیران سایت پرداخته می شود :

         شهرام گل آذین

( Shahram Gol Azin )


     کارآفرین ، ایده پرداز و سرمایه گذار

Entrepreneur ، Business ideas and investor

 - کارآفرینی در مجموعه فعایتهای غیرآنلاین  ( در زمینه رایانه و موبایل ) و ایجاد اشتغال برای بیش از 8 نفر از جوانان بصورت مستقیم 

 - تاسیس و ثبت ایده کافه نتیار در جشنواره ایده های برتر استان یزد در حوزه کسب و کار اینترنتی

- راه اندازی و شرکت در چندین استارتاپ موفق و کسب رتبه دوم گروهی استارتاپ موبایل تهران (در دانشگاه امیرکبیر)

- مشارکت ، سرمایه گذاری و همکاری در راه اندازی هایپر کافه و مجموعه سایت های نت یار 

- کارشناس ارشد رشته ایرانشناسی و عضو موسس مرکز بین المللی سیاست گذاری ایرانشناسی

- مدیر بازرگانی و مشاور بازاریابی اینترنتی مجموعه نت یار و هایپر کافه